Officiële communicatie vanuit Delen Private Bank gebeurt steeds via de domeinnaam delen.bank. Dit label is voorbehouden aan financiële instellingen en duidt op een hoog beveiligingsniveau. Alternatieve domeinnamen wijzen doorgaans op een poging tot phishing (online oplichting).

Directiecomité

Alexandre Delen

Alexandre Delen

Afgevaardigd bestuurder

Alexandre.Delen@delen.bank

Eric Lechien

Eric Lechien

Afgevaardigd bestuurder - CFO

Eric.Lechien@delen.bank

Matthieu Cornette

Matthieu Cornette

Afgevaardigd bestuurder

Matthieu.Cornette@delen.bank

Katrin Eyckmans

Katrin Eyckmans

Afgevaardigd bestuurder

Katrin.Eyckmans@delen.bank

Bart Menten

Bart Menten

Afgevaardigd bestuurder

Bart.Menten@delen.bank

Michel Buysschaert

Michel Buysschaert

CEO

Michel.Buysschaert@delen.bank