Wijzig uw land- en taalvoorkeur

België - (Nederlands)
België - (Nederlands) België - (Frans) België - (Engels) Luxemburg - (Frans) Luxemburg - (Nederlands) Luxemburg - (Engels)
Bevestig

Contactpersonen

  • Alle
  • Antwerpen
  • Brasschaat
  • Brussel
  • Gent
  • Hasselt
  • Westerlo
  • Knokke
  • Leuven
  • Luik
  • Namen
  • Roeselare
  • Waregem
  • Waterloo
Geen resultaat gevonden voor ''
Alicia Helsmoortel
Alicia Helsmoortel Assistent-relatiebeheer

+32 2 741 28 83

Alicia.Helsmoortel@delen.be

Aline Serrien
Aline Serrien Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 57 74

Aline.Serrien@delen.be

Alix de Laminne de Bex
Alix de Laminne de Bex Assistent-relatiebeheer

+32 2 741 28 16

Alix.deLaminnedeBex@delen.be

Antoine de Séjournet de Rameignies Relatiebeheerder

+32 2 663 64 14

antoine.de.sejournet@delen.be

Aurélie Van Helleputte
Aurélie Van Helleputte Assistent-relatiebeheer

+32 9 235 06 02

Aurelie.VanHelleputte@delen.be

Calina Saeys Assistent-relatiebeheer

+32 2 663 64 36

Calina.Saeys@delen.be

Caroline Van der Veken Relatiebeheerder

+32 3 244 54 50

Caroline.VanderVeken@delen.be

Caroline Laval
Caroline Laval Assistent-relatiebeheer

+32 2 510 09 94

Caroline.Laval@delen.be

Corine Schnitzler Assistent-relatiebeheer

+32 4 232 28 28

Corine.Schnitzler@delen.be

Elke Palmans Assistent-relatiebeheer

+32 11 71 10 22

Elke.Palmans@delen.be

Emmanuel Portillo Gordillo Relatiebeheerder

+32 81 32 62 70

Emmanuel.PortilloGordillo@delen.be

Esther Reijnders Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 54 48

Esther.Reijnders@delen.be

Gaëlle Schonne Assistent-relatiebeheer

+32 2 663 64 67

Gaelle.Schonne@delen.be

Geert Vroman
Geert Vroman Delegated agent

+32 9 210 47 62

geert.vroman@delen.be

TJI MANAGEMENT bvba | FSMA 108187 cB

Greta Meersman
Greta Meersman Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 57 51

Greta.Meersman@delen.be

Hilde Van der Auwermeulen Relatiebeheerder

+32 3 244 54 91

Hilde.VanderAuwermeulen@delen.be

Ilse Pollet Assistent-relatiebeheer

+32 11 71 10 15

Ilse.Pollet@delen.be

Jolien Danneels Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 31

Jolien.Danneels@delen.be

Judith Van Aken Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 54 60

Judith.VanAken@delen.be

Julie Van Dun
Julie Van Dun Assistent-relatiebeheer

+32 9 235 06 03

Julie.VanDun@delen.be

Karen Wynen Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 54 65

Karen.Wynen@delen.be

Karine Baert Assistent Estate Planning

+32 51 27 20 33

Karine.Baert@delen.be

Kathleen Van der Wangen
Kathleen Van der Wangen Relatiebeheerder

+32 3 244 57 52

Kathleen.VanderWangen@delen.be

Laura Spreutels Assistent-relatiebeheer

+32 81 32 62 72

Laura.Spreutels@delen.be

Luc Demaré
Luc Demaré Delegated agent

+32 3 244 55 56

luc.demare@delen.be

PROSPERITAS MGMT nv | FSMA 106531 cB

Lucy De Roover Assistent-relatiebeheer

+32 50 23 05 85

Lucy.DeRoover@delen.be

Marc Declerck
Marc Declerck Delegated agent

+32 475 78 24 21

marc.declerck@delen.be

VDD | FSMA 105021 cB

Marie-Laure Bekaert Assistent-relatiebeheer

+32 16 29 89 64

Marie-Laure.Bekaert@delen.be

Mathilde de Wouters de Bouchout
Mathilde de Wouters de Bouchout Assistent-relatiebeheer

+32 2 741 28 17

Mathilde.deWoutersdeBouchout@delen.be

Paul De Winter
Paul De Winter Directielid

Paul.DeWinter@delen.be

Philippe Diricq
Philippe Diricq Delegated agent

+32 2 500 86 69

philippe.diricq@delen.be

CAIRN bvba | FSMA 102753 cB

Sara Adam Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 32

Sara.Adam@delen.be

Sophie De Ceuster
Sophie De Ceuster Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 57 45

Sophie.DeCeuster@delen.be

Tessa Van Den Bergh Assistent Estate Planning

+32 3 244 54 72

Tessa.VanDenBergh@delen.be

Toni Polizzotto
Toni Polizzotto Delegated agent

+32 4 232 28 19

toni.polizzotto@delen.be

PRIVATE BANKING CONSULT sprl | FSMA 107198 cB

Valérie Colpaert Assistent-relatiebeheer

+32 56 24 20 53

Valerie.Colpaert@delen.be

Veronique Vanderwegen Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 55 33

Veronique.Vanderwegen@delen.be

Véronique Vermeersch Assistent Estate Planning

+32 2 500 56 34

Veronique.Vermeersch@delen.be

 
 
België - (Nederlands)
België - (Nederlands) België - (Frans) België - (Engels) Luxemburg - (Frans) Luxemburg - (Nederlands) Luxemburg - (Engels)